בועז נאור - בא לעשות לכם סדר

שמי בועז, סוכן ביטוח, ואני הולך לעשות לכם סדר בביטוחים. את דרכי בעולם הביטוחים התחלתי בשנת 2009 עם התמחות בעיקר בתחום הביטוחים הפרטיים, אך לא רק בו. במהלך השנים הייתי מנהל השקעות ומנכ״ל של אלומות, חברת ניהול של קרנות נאמנות.
עם השנים, צברתי המון ניסיון בביטוחים ואני יכול להעיד על עצמי שאני מכיר היטב את כל חברות הביטוח ואף עובד מולן. זאת הסיבה שאני תמיד יכול להבטיח ללקוחות שלי את הטוב ביותר.

סוכן ביטוח אבל לא בא למכור לכם

לפני הכל, תמיד חשוב לי להדגיש לכל לקוחותי, שהמטרה שלי אינה למכור לכם ביטוחים או להחליף לכם את הביטוחים שכבר יש לכם, אלא לעזור לכם לשפר, לייעל, ואם אפשר גם להוזיל את הביטוחים שכבר יש לכם.
אני מאמין שכל אחד יודע מה טוב לו ולמשפחתו, ולכן אני מאוד קשוב לתפיסה הביטוחית של כל אחד ואחת, ומתאים את עצמי לגישה של כל מבוטח.

קצת על התהליך

נתאם לנו פגישה שתתקיים במקום שתבחרו, במטרה לשמוע על מצבכם ולהכיר אתכם יותר לעומק. בהמשך הפגישה נעבור יחד ברוגע ובנחת על כל הביטוחים ונדאג שלא תהיינה כפילויות, שהכיסויים יתאימו לצרכים שלכם ושל משפחתכם ושהפוליסות תהיינה יעילות ובעלויות הכי טובות שיש. 
חשוב לי להסתכל על כלל צרכי המשפחה ולכן ההתמחות שלי אינה בביטוח ספציפי אלא בהתאמה של סל ביטוחי מקיף לצרכי המשפחה. במקרים רבים התוצאה היא שהמשפחה מקבלת שיפור בכיסוי הביטוחי, ביטול כפל ביטוחים והוזלה בעלויות כתוצאה מהתאמת הפוליסה לצרכי המבוטח.
במידה ואני רואה שיש מקום לשינוי, אני דואג לשקף לכם אותו על ידי זה שאני משווה ועושה סקר שוק בכל חברות הביטוחים. המטרה שלי בסופו של דבר זה לספק לכם את המחיר הטוב ביותר עבורכם ולעשות לכם סדר בכל הביטוחים!

מאיפה נביא את המסמכים והנתונים? רמז - הר הביטוח ....

לא נבקש מכם להתחיל לחפש מסמכים, מכיון שהיום כל המידע וכל האינפורמציה הדרושים נמצאים באינטרנט: נכנסים לאתר הר הביטוח, ממלאים מספר פרטים כמו מספר תעודת זהות, תאריך הנפקה של תעודת הזהות ומספר שאלות לצורך אימות הזהות של מבקש המידע, ונקבל את כל המידע הדרוש און ליין.

במהלך בדיקת הביטוחים הקיימים כפי שניתן לראותם בהר הביטוח, ניכנס לאזור האישי שלכם בכל אחת מחברות הביטוח ופשוט נעשה סדר במקום: נבין מה זה כל ביטוח, נחשוב אם צריך אותו או שאולי צריך פתרונות אחרים. הכל מבוצע און ליין במהלך הפגישה או לכל היותר בפגישת המשך נוספת.

התוצר של הפגישה יהיה קובץ אקסל מסודר ומאורגן הכולל את פרטי כל הביטוחים שיש לכם בצורה בהירה, קריאה ופשוטה להבנה.

ארבעה יעדים עיקריים

במהלך בחינת הפוליסות וצרכי המשפחה והתאמת התיק, אני מקפיד על ארבעה יעדים: 

וזהו? נפרדים?

בכלל לא  🙂 אחרי שסיימנו את התהליך ועשינו סדר בכל הביטוחים שלכם, אני ממשיך להיות זמין עבורכם ואפילו קופץ מידי פעם לבדוק האם שינויים בצרכי המשפחה דורשים שינוי בסל הביטוחי. הלקוחות שלי תמיד באים קודם ושביעות רצונכם חשובה לי מאוד.
ניתן לקבוע איתי פגישת היכרות בביתכם וללא התחייבות כלשהי מצדכם! 

השאירו פרטים ונתאם פגישה